приключи участието си в . Смърфовете отстъпиха на ФК Копенхаген

...

След мач с 6 гола: Локомотив Пловдив отпадна от Копенхаген

приключи присъединяване си в. " Смърфовете " отстъпиха на ФК Копенхаген като посетител с 4:2.

Още в 11-ата минута Кевин Дикс откри резултата откакто засече с глава центриране от корнер. В 18-ата бранителят повиши на 2:0, като получи добър пас от Мохамед Дарами и не сбърка на празна врата. Димитър Илиев в 29-ата минута върна едно попадение, откакто Умарбаев стреля от фал, топката срещна гредата и капитанът на Локомотив я вкара.
 Локомотив Пловдив не преклони глава пред Копенхаген Локомотив Пловдив не преклони глава пред Копенхаген
Локомотив Пловдив завърши наедно 1:1 със мощния датски тим на Копенхаген в мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конф...

Пеп Биел в 39-ата минута се възползва от нехайство в отбаната на Локомотив и направи 3:1. Е 47-ата минута Мохамед Дарами постави точка на разногласието с четвъртия гол във вратата на Илко Пиргов. В 83-ата минута Лукас Салинас направи резултата за Локомотив малко по-почетен.